X-music *Free download*

X-Music : Rozhovory

50cent a Eminem

Oba jste se v posledním roce svým fanouškům prezentovali poněkud odlišně. Eme, ty ses trochu stáhnul. Naproti tomu ty, Fifty, si popularity opravdu užíváš...
EMINEM:
Za posledních osum let sem makal tak brutálně, jak to teď dělá 50 Cent. Furt sem byl ve vlaku, v letadle nebo v aute.. Navíc ten neustálej tlak před všema těma fanouškama, abych něco nepodělal. Lidi na tebe spoléhaj. Zaplatili si tě, sází na tebe, tak se jim musíš pořádně předvést.
50CENT: Když je člověk takhle slavnej, funguje pak všechno úplně jinak. Člověk už necejtí půdu pod nohama. Já už jsem dost slavnej. Je jedno, kam přijdu, lidi mě tam vždycky poznaj. Ale když je se mnou Em, tak se všichni zajímaj jen o něj.
EMINEM: Fifty se dokáže líp vypořádat s popularitou. Prostě jí vsaje jako houba vodu. Já, když toho na mě je moc, se stáhnu do svý ulity.
50CENT: No a to je přávě na něm to zajímavější! Čím seš divnější, tím seš populárnější!
Existuje něco, kvůli čmu se hádáte?
50CENT:
Něco ti povim. Za tu dobu, co se pohybuju v týhle branži jsem už potkal spoustu lidí a na každým se mi něco nelíbilo. Jenom Em - na toho jedninýho nic nemám. I co se týče přáce se nedostaneme do křížku - nikdy! Protože Em je osobnost. Charakter! Ptá se mě, jestli bych třeba tohle nebo támhleto mohl udělat. On se mě ptá, i když by prostě mohl říct : ,,Udělej to´´ Řeknu to takhle. Pro mě je Em něco jako babička. Oba mi pomohli, když už jsem na to sám nestačil...

Fifty, jaké bylo vaše první setkání? Myslel sis, že byste spolu mohli mít tak blízký vztah?
50CENT:
Ne. Lidi, co jsem v hudebím průmyslu potkal, byli sice cool, ale nikdy jsem nikomu opravdu nevěřil. U Ema to bylo jiný, protože pro mě vytvořil naprosto perfektní podmínky.
EMINEM: Máme společnou příhodu, na kterou nikdy nezapomenu. Tenkrát jsme byli poprvé spolu v nahrávací studiu. Fifty, Obie Trice a já jsme pracovali na skladbě ,,Love Me´´ pro soundrack k filmu ,,8 Mile´´. Pak jsme každej nahráli svou část, a když jsme s tím skončilii, měli jsme všichni stejnej pocit: Bude to bomba! Pak jsem odešel z místnosti a Fifty řekl: ,, Tenhle bílej kluk mi zachránil život.´´ Fifty, nevím, jsetli ti je jasný, že jsem tu větu tenkrát slyšel? Ale já ji slyšel, kámo! Jen jsem k tomu neměl co říct.
50CENT: Já to vím!

Zpátky k tvým letošním problémům, Eme. Bylo pro tebe těžké se jen tak jednoduše stáhonout?
EMINEM:
Fifty nemá žádný strach a všude se pohybuje bez problémů. Ale já? Jednou zůstanu doma a nevylezu. Jen ve svým blízkým okolí, mezi lidma, kterým můžu důvěřovat, u mých dětí. Pak se budu moci v klidu věnovat muzice.
50CENT: Deti sou pro něj všechno. Miluje je nadevše.

Hrajou si vaše děti někdy společně?
EMINEM:
Zatím se setkali jenom jednou. Moje Hailie a jeho syn Marquis.
50CENT: Mám dokonce fotky z toho setkání.
EMINEM: Já mám taky několik fotek nás obou. Musíte nás pochopit, naše zvláštní přátelství. Jsme spíš jako bráchové.

Eme, nebylo těžké po smrti tvého nejlepšího přítele Proofa být stále doma?
EMINEM:
V tý těžký chvíli bylo důležitý, abych byl k dispozici svým dětem Hailie a Alaině Znali Proofa snad celej život a pochybuju,že už jeho smrt pochopili. Proof k nám často chodil a vždycky se mý dcery ptal: ,,Hailie, jaká je moje oblíbená věta?´´ Ona vždy odpověděla: ,, Drž hubu"´´ a běžela nahoru a Proof běžel za ní. Po jeho smrti bylo mým hlavním cílem zahrát vše tak, aby nebyly holky rozrušený. Přitom sem se já sám cítil úplně na prd. Byly dny, kdy sem nedokázal chodit. Fakt sem nemohl regulérně ráno vstát z postele.

Byli jste v té době v kontaktu?
EMINEM:
V prvních měsících po jeho smrti jsem k sobě nepustil nikoho.
50CENT: Věděl jsem, co prožíval. Takže jsem ho nechával v klidu.
EMINEM: Fifty byl pro mě vždy po ruce. Při pohřbu, všude. Dokonce byl i na mý svatbe. Náš vztah je takovej, že když od něho něco potřebuju, nejdu k němu s tím, že mi něco dluží. Oba jsme na stejným levelu. On udélá něco pro mě a já udělám něco pro něj.
50CENT: Eminemova příští deska bude ta nejlepší právě proto, protože toho tolik zažil. Ztratil toho neskutečně hodně. A lidi to milujou, když nějaká hvězda trpí. Lidi jako Eminem bývaj rychle vychválení do nebes, aby byli pozdějc rozdupaný. Jenže z tý jeho bolesti vznikaj nakonec nejlepší kousky.
Žádné komentáře
 
Partneři :

Profesionální CSS zdarma       Copyright © 2008 - 2009, X-Music.er.cz, a.s. TPC - Grafika (by : Rouzí)